Szkolenia

INSPIRUJĄCA SIŁA WYSTĄPIEŃ CZŁOWIEKA MOTYLA

” Każde przeżycie niesie z sobą coś dobrego. Co pozwala nas wzmacniać. Wszelkie trudności, z którymi przychodzi nam się zmierzyć są możliwe do pokonania. Nauczyłem się tego za sprawą własnych przeżyć ale i dzięki własnym rodzicom. Poprzez swoje dotychczasowe życie dostawałem wiele razy w kość. Moja niepełnosprawność – choroba wiele razy powalała mnie do parteru. Za każdym razem jednak kiedy się podnoszę staję się silniejszy. Zdałem sobie sprawę, że zawsze po upadku należy się podnieść. Dzięki tej umiejętności jestem dziś człowiekiem, który daje sobie radę w życiu. Będąc dziś osobą dojrzałą, dzielę się swoimi doświadczeniami i prowadzę szkolenia, spotkania inspiracyjni-motywacyjne. Udowadniam, że choroba, niepełnosprawność nawet ciężka tak jak moja nie jest przeszkodą w realizacji marzeń oraz byciu człowiekiem aktywnym na każdej płaszczyźnie życia. Przecież niepełnosprawność jest w każdym z nas i to bez wyjątku. Ja człowiek zmagający się z nieuleczalną ciężką chorobą, gdybym nie miał wiary w sobie i determinacji od Boga, że mogę i powinienem brać życie pełnymi garściami, na pewno nie byłbym tym człowiekiem jakim jestem. Dziś chcę i mogę udowadniać to innym.

Wiem, że każdy mam inną historię i wiem także, że niewiele wiem o zarządzaniu wielką firmą, czy życiu gdzieś na ulicy oraz odsiadywaniu wyroku, lecz nie przeszkadza mi to spotykać się z zarządami dużych firm, pacjentami, osobami z różnymi niepełnosprawnościami, wychowankami domów dziecka, uczniami szkół podstawowych, średnich i uczelni wyższych, czy osadzonymi w zakładach karnych. Wszyscy mamy marzenia, szukamy poczucia akceptacji, mamy mniejsze lub większe trudności. Jednak we wszystkich tych trudnościach można odkryć mnóstwo piękna. Musimy zauważyć, że większość z tych przeszkód dzielących nas od realizacji celów, pasji i marzeń oraz spostrzeganiu nas samych przez innych to zwyczajnie tylko nasze wymówki, które siedzą w naszej głowie i tworzą mur, który wydaje nam się nie do zburzenia. Właśnie to jest nasza niepełnosprawność z którą da się walczyć.

Za sprawą swoich osobistych doświadczeń upadania i powstawania, staram się inspirować ludzi do działania. Wiem też, że dobrem można się dzielić na różnych obszarach. Ufam Bogi i ludziom i wiem, że wspólnie można wiele zdziałać”.

Przemysław Sobieszczuk – Człowiek Motyl

Warto znaleźć przestrzeń na spotkanie z człowiekiem motylem, który jest żywym przykładem, że nie trzeba być idealnym, aby osiągać niemożliwe. Napisz lub zadzwoń: przemek@psobieszczuk.pl , tel. 504 262 871