Przemysław Sobieszczuk

Sesja ING Katowice 20.11.2017

mówca motywacyjny, społecznik, Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie. Człowiek, który zmaga się od urodzenia z rzadką i nieuleczalną genetyczną wadą skóry. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi z różnych środowisk przy wyzwaniach związanych z życiem prywatnym i zawodowym.

W 2004 roku założyciel Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk –dedykowane pomocy i walce o potrzeby osób również zmagających się z rzadkimi schorzeniami genetycznymi w tym szczególnie z wadami skóry. W 2016 roku założył Akademię Inspiracji MOTYL, jedyną najbardziej wiarygodną wypożyczalnię pozytywnej energii. Jest lider wielu projektów charytatywnych na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych.

Ze swoimi wystąpieniami gościł w:

  • ING Bank Śląski SA; Uniwersytet Śląski; Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Mysłowicach; Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie;  XV Liceum Ogólnokształcące w Katowicach; Szkoła Podstawowa nr 33 w Katowicach; Szkoła Podstawowa nr 20 w Katowicach; Klub Wysoki Zamek w Katowicach; Biblioteka Śląska w Katowicach; Fundacja dr. Piotra Janaszka „Podaj Dalej” w Koninie

 

Moja filozofia

Rozpal serce i otwórz umysł, dodaj do tego szczyptę humoru. Sprawisz, że życie każdego kogo spotkasz stanie się pełne ciepłych kolorów.